IT24H

Kompleksowe Usługi Komputerowe

IT24h outsourcing it Outsourcing IT
Kompleksowa obsługa informatyczna dla firmZapoznaj się z ofertą

99zł miesięcznie
IT24h serwis komputerowy Serwis komputerowy
Naprawiamy każdego rodzaju sprzęt elektronicznyZapoznaj się z ofertą

Pierwsza usługa 50% gratis
IT24h sieci komputerowe Sieci komputerowe
Montaż oraz administracja siecią ITZapoznaj się z ofertą

99zł miesięcznie
IT24h monitoring Monitoring i kamery
Sprzedaż, montaż oraz zarządzanieZapoznaj się z ofertą

Zestawy od 199zł z montażem
Oferta

Outsourcing IT

Nie ma najmniejszego sensu inwestować w sprzęt i zatrudnianie własnych informatyków, którzy właściwie zadbają o firmowe komputery i całą sieciową otoczkę. Taniej i efektywniej jest zatrudnić fachowców, którzy zajmują się tym od lat.

IT24h Outsourcing IT na najwyższym poziomie

IT24h to outsourcing IT w Poznaniu na najwyższym poziomie. Profesjonalnie nadzorujemy oraz pomagamy w rozwoju infrastruktury informatycznej bez względu na branżę jaką reprezentują nasi klienci. Dysponujemy kadrą, która posiada wiedzę oraz doświadczenie. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni w każdej chwili, przez całą dobę. Zatrudnienie firmy specjalizującej się w usługach informatycznych to przede wszystkim oszczędność wydatków i energii. Zapewnia wyższą efektywność, kompatybilność i zwiększa bezpieczeństwo rozwiązań informatycznych.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi wysoko wykwalifikowanymi pracownikami, którzy odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości. Zanim podpiszemy umowę, wykonamy bezpłatny przegląd systemów informatycznych firmy. Na podstawie zdobytych w ten sposób informacji przygotujemy zakres prac do wykonania, a także harmonogram działań i kosztorys.

Wyślij zapytanie ofertowe

 

PROMOCJA

Pierwsze 3 miesiące obsługi informatycznej GRATIS.

Kontakt